Appartement voor € 820

Paardenmarkt 31-33, 2000 Antwerpen
Super goed onderhouden appartement op de 5de verdieping midden gelegen aan de straatzijde op de Paardenmarkt 33 te 2000 Antwerpen.

Bij het binnenkomen in het appartement komt men terecht in de inkomhal met aansluitend de L-vormige living van 30m2,  er is een open keuken met kasten, vuur en dampkap. Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de ruime slaapkamer. 

Verder bevindt zich hier ook de badkamer met ligbad/met douche functie, lavabo en toilet.  Individuele centrale verwarming op gas. Overal nieuwe pvc ramen met super isolerend glas. Lift. Alle winkels en scholen op wandelafstand. Zeer centraal gelegen. Te bezichtigen na telefonische afspraak met ons kantoor op het nummer 03/366.10.66. Het appartement is momenteel verhuurd maar beschikbaar in samenspraak.  Maandelijkse provisie bedraagt 50,00 euro. 
1 slaapkamer
1 badkamer
Bouwjaar: 1970

Kenmerken

Bebouwing

Verdieping
5
Bouwjaar
1970
Beschikbaar
in samenspraak
Bemeubeld
Neen
Lift
Ja

Financiële info

Prijs
€ 820
Maandelijkse lasten
€ 90
Waarborg
€ 1.380

Indeling

Gelijkvloers

Slaapkamer
Badkamer
Keuken
Toilet
Woonkamer

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Niet ingegeven
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven
Renovatieplicht
Niet ingegeven

Ik wens meer informatie

Gelieve een geldige voornaam in te geven.
Gelieve een geldige naam in te geven.
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.
Gelieve een geldige telefoon- en/of GSM-nummer in te geven.